Libye je zlá holčička-aneb,jak je to doopravdy?

23. června 2012 v 13:26 | No.929 599 |  Banky a jejich moc
Zdravím vás,

Toto téma již není dávno aktuální,ale i přesto jsem se rozhodl o něm napsat článek.V poslední době jsem psal o bankéřích a nebude tomu jinak ani v dnešním článku.

Mohli jsme slyšet televizní moderátory a moderátorky,či Obamu,Sarkozyho,zkrátka zástupce "Nového světového řádu" a jejich noshledy,jakým způsobem se snaží vysvětlit vojenské zákroky na blízkém a širším blízkém východě,v Libyi,Iráku apodobně.Důvody jsou vždy stejné.Nesvoboda,terorismus(na který zemře 2x mín lidí než na arašídovou alergii).
My se ovšem bavíme o Libyi a tak bych vám rád ukázal pár faktů...

V roce 1951 byla Libye nejchudší zemí světa.
Před vpádem "NATO" měla nejvyšší životní úroven v Africe.
Bydlení zde bylo považováno za lidské právo.
Elektřina byla zdarma(!!!)
Před nástupem zlého tyrana Kadáfího uměla číst pětina populace.
Před vpádem "NATO" zde byla gramotnost 81%-ve stejné době-Čad-méně než 31%
Zdravotnictví-zdarma a na skvělé úrovni.

A pozor,všechny půjčky měli ze zákona 0.0% úrokovou sazbu-to znamená žádné úroky-to znamená žádné peníze pro bankéře.

1.7.2011 se shromáždilo na zeleném náměstí 1.7 milionů lidí-97% obyvatel hlavního města,třetina obyvatel Libye(!),aby ukázali svůj odpor k NATO.
Proč tedy musela Libye zemřít?
1)Libyjskou centrální banku vlastnil stát.Možná to ještě nevíte,ale například Americkou Centrální Banku vlastní soukromí bankéři.A tak je to i v jiných zemích.

2)Kadáfí chtěl vytvořit novou měnu.Měnu podloženou zlatem a měnu,která by měla reálnou hodnotu a kterou by nepostihla inflace.Chtěl,aby se za ropu platilo Zlatým Africkým Dinárem.Ne nadarmo se mu říkalo zlatý.Také chtěl,aby byla měna 100% vlastněna státem a aby ji také stát tisknul,narozdíl od západních zemí,kde to dělají soukromí bankéři a Rodchildové.

3)Každá válka=zisk.V Libyiské centrální bance bylo 144 tun neraženého zlata.Kdepak asi skončili?
Mno a pak taky někdo musel znovu opravit silnice,města,rozvody elektřiny,vody....je toho spousta.A dělali to zahraniční korporace.

4)USA spolu s NATO se opět jevili jako "zachránci světa".

5)zbrojařská lobby,sice ne v tak velkém rozsahu,ale nepochybně.
Je velice zajimavé sledovat průběh přípravy invaze do Libye.
Fáze I-mediální masáž-typu-Kadáfí vraždí lidi,je to zlý tyran,nebo,a to mě obvzláště pobavilo-Kadáfího vojáci dostávají Viagru,aby mohli lépe znásilnovat ženy:)A tomuhle lidi věří?
Fáze II-Pokus o puč.Několikrát se již pokusily Kadáfího zabít.Nepovedlo se,muselo se na to jít silou.Lidé již byli po mediální masáži ochotni schválit vojenskou invazi do Libye.
Skupinka podplacených dementů,financovaná USA se pustila do boje.Ale ouha,ono to moc nešlo..Nevadí,pošleme tam bombardéry,ti to spraví.
Fáze III-Uznává se přechodná Libyijská vláda,která se již Novému Světovému Řádu podrobí a Zlatý Africký Dinár nezavede.Probíhají "bankovní Reformy"

A jak je tomu v Libyi dnes?Média mlčí,anebo podávají nepravdivé,zkreslené informace.Ani se jim moc nedivím.

Odpůrci NATO a příznivci Kadáfího jsou lynčování "rebely"**,vězněni.Vojáci NATO,tam sice jsou,ale chrání banky,bohaté,vládu a ropné vrty.Na ulicích je zmatek a chaos.Probíhají zde etnické čístky a vraždění.Sociální jistoty jsou ty tam.Země se ocitla v bídě a anarchii....

Váš No.929 599.
*Když už jsme teda u té inflace,rád bych vám vysvětlil,jak z ní těží skupinka mocných a jak velký podvod to je.
Vlastně je to prosté.Zkrátka,každý občan platí takzvanou dan z inflace.Tato dan nejde státu,ale bankám a mocným bankéřům.Tudíž čím vyšší inflaci vytvoří,tím více si můžou hrábnout.
**Banda krvežíznivých,agresivních bestií se samopaly.TOPlist
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 24. června 2012 v 11:19 | Reagovat

Jde to tam od desíti k pěti, no. A člověk už se ani nedozví pravdivé informace, protože se to všemožně překrucuje. Nechápu, co se do toho plete USA a NATO, když stejně ničemu nepomůžou, právě naopak. Ten obrázek 2011 a 2007 to úplně vystihuje, nevím, co víc k tomu říct. Díky za článek.

2 Lůla Lůla | Web | 25. června 2012 v 18:23 | Reagovat

Nesnáším jak se všude USA sere jako ten největší pomocník, přitom to jsou oni, kteří dělají ty problémy a pak je "zachraňují"...Stejně jako WTC a další případy...

Sice to není přímo k tomuto tématu, ale souvisí to trochu s tím, co tam bylo zadarmo a jak "boháči" světa okrádají normální lidi- http://www.youtube.com/watch?v=XS0jeipxo8Q

3 No.929 599 No.929 599 | Web | 25. června 2012 v 21:42 | Reagovat

[1]: díky,souhlas,

[2]: Děkuju za video i za komentář.Vlastně celá tahle akce byla předem promyšlená,mediální masáž,podplacení rebelů,cenzura novin....nic není náhoda a všechno má smysl.

4 John Lemon John Lemon | Web | 26. června 2012 v 14:38 | Reagovat

Máš opravdu dobré články, blogů, které se zajímají o světový stav a problémy, je málo, a přitom právě takové jsou potřeba. Takže jen tak dál :)

Mám ale pár výhrad k formě, jakou píšeš. Omlouvám se, že s tím otravuji, ale některá základní pravidla by se podle mě měla dodržovat. Například po interpunkčních znaménkách (tečka, čárka, vykřičník, otazník, ...) by měla následovat vždy mezera, líp se to pak čte. Taky bycha na i/y (všechny půjčky mělY...).

Jinak skvělý blog, určitě sem budu chodit častěji.

5 No.929 599 No.929 599 | Web | 26. června 2012 v 15:58 | Reagovat

[4]: Vůbec neotravuješ, já jsem naopak rád, že se ti můj blog líbí, a že ho chceš nějak zlepšit. Díky.

6 Alida Alida | Web | 18. července 2017 v 23:36 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5C. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama