Srpen 2012


O co jde v Syrii?

26. srpna 2012 v 20:39 | No.929 599 |  NWO

Dnes jsem při brouzdání na netu narazil na zprávu, jenž obviňuje Assada ze zabití 183 lidí, které poté údajně pohřbila do masových hrobů na předměstí Damašku.

No... čistě teoreticky.... jsem president despota a mám 183 mrtvých těl. Vladnu v zemi, kde se nacházejí pouště- takže, kde těla ukryji? V poušti? Správně! Proč bych je ukrýval ve městě??

Jedná se o další ze zmanipulovaných zpráv od mainstreamových médií. Za poslední období jste si mohli všimnout, že nás podobně laděnými zprávami doslova bombardují každý den. Ale jsou tyto zprávy zcela objektivní? Rozhodně ne. Za celou dobu jsem si nevšiml, že by masmédia napsala cokoliv dobrého o Assadovi. Jedná se o typicky vykonstruovanou situaci typu- Zlý diktátor a hodní povstalci plus hodné NATO.
O to více mě překvapilo, že lidi jim už na tuhle pohádku neskáčí, stačí se podávat na tuto internetovou diskuzi:

http://www.novinky.cz/diskuse?id=289337&articleId=/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/277051-v-syrii-objevili-masove-hroby-se-stovkami-tel-z-hromadnych-poprav.html&sectionId=743

Dokonce jsem se dočet, že si povstalci stěžovali na to, že jim lid v dobytých městech nepomáhá... tak počkat... když je Assad tak neoblíbený a povstalci miláčci národa, jak je toto možné?

Dobře, teď víme, že je nám předkládána, jako obvykle, jakási vykonstuovaná realita. Je všeobecně známo, že rebely podporuje USA a že se v jejich satelitech na blízkém východě, Turecku a Libanonu cvičí placení žoldáci za účelem svrhnout Assada a že USA poskytuje "rebelům" nemalou finanční a materiální injekci. Ale proč má být Assad svržen?

Stačí se podívat na mapu severní afriky a blízkého východu. Libye a Egypt, dříve pod škatulkou Ruska a Číny se nyní přeměnili v kolonie USA. Izrael, Turecko, Libanon, Jordánsko a celý Arabský poloostrov s pomocí USA táhnou proti Iráku, Íránu a Sýrii, které mají vřelé vztahy právě z Ruskem a Čínou. Syrie musí být svržena jako první, protože právě ona by mohla ohrozit, v případě opravdové války Turecko a další státy, či dokonce samotný Izrael, který je vlastně USA o pár kilometrů dál. Mimochodem, věděli jste, že Izrael okupuje část Syrského území?
.
Takže- pokud se "rebelům" nepodaří svrhnout Assada, bude muset nastoupit USA se svojí armádou- a na to potřebují souhlas lidí- ten mohou od ovčanstva snadno získat pomocí takovýchto děsivých zpráv. Dělali to v Libyi a v Egyptě, ale teď jim to snad u lidí a ostatních mocností neprojde. Irák a Írán nejsou idioti, snaží se Assada zachránit, spekuluje se, že to samé dělá Rusko a Čína, ale pomůže to?

A nějaké další důvody pro svržení Assada? Asi jako u všech válek. Někdo musí postavit nové města, někdo zase zásobovat armádu... zkrátka- každá válka je dobrý byznys.No.929 599


PS: Prosím, nevíte někdo, jak chutnají Davidoff slimky? Díky.
PSS: Tímto článkem jsem rozhodně nechtěl říct, že Assad byl hodný strýček, jako třeba Kadáfí, jen mi připadá, že "rebelové" nejsou o nic lepší.. spíše jsou daleko, daleko horší.

.

TOPlist

samozhasínající cigareta- podvrh?

19. srpna 2012 v 11:40 | No.929 599 |  Ostatní
Zdravím,

Na přání mé blogové kamarádky jsem se rozhodl napsat článek o samozhasínajících cigaretách, konkrétně o pravém důvodu, proč se zavádějí, neboť oba dva pochybujeme, že je to kvůli našemu zdraví, či bezpečnosti.

Pro ty, kdo neví o čem mluvím- Dle nařízení EU se ode dne 18.11.2011 smí prodávat pouze tvz. samozhasínající cigarety- to jest cigarety, které po minutě samy zhasnou. Podle oficiální zprávy mají tyto cigarety zabránit požárům.

Ale není to všechno jinak? Copak se za minutě nestihne zapálit postel?? Jsme zde opět svědky napojení tabákových kartelů na vlády a EU?
Ano jsme. Jejich touha po stále větších ziscích je naprosto nelimitována starostí o naše zdraví. Každý kuřák ví, že z této cigarety musí tahat daleko intenzivněji, protože jinak nenatahá dost kouře a taky častěji protože tato cigareta potřebuje hodně kyslíku. Navíc se neustále stresuje, zdali mu cigareta nezhasne a tento stres řeší dalším potáhnutím a stává se tak snadněji závislým.

A vůbec, máme nutnou potřebu přidávat do cigaret další chemii? Už tak jsou chemií přímo nasáklé.

Zároveň mám podezření na lobbyng farmaceutických firem, protože tato cigareta je ještě škodlivější, než ta minulá, díky intenzivnějšímu potahování. No a prachy nesmrdí, ne?

A protiargument typu, vždyť by na léčení těchto kuřáků by stát prodělal neberu. Nejen, že žádný stát vlastně už ani neexistuje, ale průměrný kuřák odvede na dáních z cigaret tolik, kolik stojí 3x léčení rakoviny. To víte, že na tom stát ještě získá.

PS: Nevím, zdali tu tento týden budu, snad ano, ale možná až o víkendu:)

PSS: Změnil jsem trochu styl psaní, vyhovuje, nebo ne?
TOPlist

Proč nemáme ve vládě odborníky?

16. srpna 2012 v 22:49 | No.929 599 |  Česká politická scéna
Zdravím,
Jak jste si mohli všimnout, založil jsem novou rubriku s názvem "Česká politická scéna", kde se budu, narozdíl od ostatních, zabývat převážně krásnou českou politiku. Nevím, které svinstvo bych měl napsat dřív a tak začnu otázkou, proč nemáme ve vládě odborníky?

Jen se koukněte na naše politiky.... proč nemáme na místě ministra financí ekonoma a na místě ministra obrany vojáka, když to jasně velí zdravý rozum? Kde asi republika půjde, když jí řídí lidi, kteří dané věci nerozumí a kteří do vlády nalezli jen pro plné koryta našich peněz z kterých žerou prasata v oblecích za našeho tichého přihlížení a tlachání v hospodách napříč celou republikou? Takže, lide národa českého, zde je ta naše sebranka:

Miroslav Kalousek- ministr financí

Vzdělání: Chemik

Chemik řídí ekonomiku země :) Ale to mi na něm tak nevadí, on asi chytrý bude, svůj morální kredit si zkazil naprostou povýšeností, arogancí, drzostí a praktikám mafiánského bosse.

Alexandr Vondra- ministr obrany

Vzdělání- doktor přírodních věd

Hele, že by se vrátila doba hipies a vojáci měli ve zbraních kytičky?:)
Řeknu to takhle, prase od pohledu a prase i uvnitř. Zloděj a navíc mimo obor. K tomu podléza NATO a obětuje naše vojáky na zbytečných misích v poušti.

Pavel Dobeš- ministr dopravy

vzdělání-Fakulta sociálních věd

Máme nejdražší dálnice v Evropě, ale pokud jste po některé z nich jeli, víte o čem mluvím. Kurva, jak já ty parchanty nenávidím! Jak za tohle můžou žádat zaplacení dálničních známek???


Jan kubice-ministr vnitra

vzdělání-pluskovník

Tady pozor! První politik, který má vzdělání na práci v resortu, ve kterém pracuje. Na druhou stranu, má podezřelé kontakty a chce odstranit Lessyho, takže- u mě neuspěl.

Alena Hanáková-ministr kultury

vzdělání-pedagog

Co dělá pedagog v kultuře??? Pak se divíte, že vám mladí umělci stávkujou.

Tomáš Chalupa- ministr životního prostředí

vzdělání- novinář

Ale ne... další lobysta... to kvůli němu lidé nadávají na zelené energie... a to mě štve obvzlášť.

Pavel Blažek- ministr spravedlnosti

vzdělání- právník

Konečně druhý člověk, který je na správném místě. Bohužel- je prolezlý korupcí už od té doby, co byl radním. A tenhle člověk dělá ministra spravedlnosti... k tomu nezbývá než dodat- no ty vole.

Jaromír Drábek- ministerstvo sociálních věcí

vzdělání- elektrotechnická fakulta

Není se čemu divit, že jsme pořád nevyřešili problém sociálních dávek.
Příjemné počteníčko, že? Z 8 politiků měli jen 2 vzdělání na daný obor. Divíte se, že pak jdeme do prdele?
No.929 599
PS:Prosím, neudělal by mi někdo na stránku počítadlo od Toplistu? Já vím, jsem lama, že to neumím, ale prostě mi to nejde... Na blogu se mi nějak podělalo počítadlo a oni to ne a ne spravit.
PSS:Nikdy si nekupujte zlaté Marbolla anebo Camelky- jsou odporné.
TOPlist

Terorista

12. srpna 2012 v 18:54 | No.929 599 |  NWO

Zdravím, předem se omlouvám za mou absenci, ale byl jsem na Moravě a nemohl jsem napsat. V dnešním díle vám, jak jsem ZDE slíbil, rozkryji další obrovskou lež, která cloumá světem- jmenuje se terorista.

Denodeně o něm čteme a vidíme až strašidelné reportáže, slyšíme o něm v rádiu, ale kdo to vlastně je? Není to jen prázdný termín? Výmysl? Kořenem slova terorista je teror a ve slovníku je terorista definován takto:

"Odvozeně se slovo teror užívá v mnoha jazycích jako označení pro hrůzovládu vůbec, pro ovládání lidí čistým násilím a strachem. Později vzniklo i slovo terorista pro zločince, jehož hlavním cílem je šířit strach, a slovo terorismus pro nový společenský jev využívání rozptýleného a bezcílného násilí, které má rozvrátit společenský řád."

K tomu nezbývá dodat než: BULL SHIT.Skutečná definice by měla znít takto:

"Toto slovo bylo záměrně vytvořeno proto, aby se takto mohla nazývat jakákoli osoba, či organizace, která se rozhodne bojovat proti režimu."

A víte co je to Al-Kajda? Alkajda je název v počítačové databázi pro skupinu Mudžahedínů, podporovaných USA v 80-letech, kdy Rusko obsadilo Afgánistán.
Pierre-Henry Bunel, bývalý člen francouzké státní rozvětky řekl: Pravda je, že neexistuje žádná islámská armáda, nebo teroristická skupina pod názvem Al-Kajda a každý, alespoň trochu informovaný člen tajných složek o tom ví. Jediné co existuje je obrovská, ale obrovská mediální kampaň a stojí za ní USA.

A největší sranda je globální boj proti terorismu ve faktech:

V roce 2007 spolkl 162 miliard dolarů.
A oběti terorismu? 2000 lidí za rok z toho pouze 70 Američanů. Nebudu připomínat, že za většinu z nich stojí CIA.
A oběti arašídové alergie? 4000 lidí za rok. 2x více.
Srdeční choroby zabijí v USA ročně 450 000 lidí, ale na výzkum léků vyhradila vláda USA jen 3 miliardy dolarů.

A mýtus roste. Slovo Al-Kajda, nebo terorista se totiž oběvuje povině v každé mediální zprávě, ve které se pojednává o něčem, co je v rozpotu se zájmy USA. A víte, kolik se v USA sleduje lidí, kvůli podezření z "terorismu"? Přes 1 milion.
Tahle válka proti terorismu nemá nic společného s ochranou společnosti, ale s ochranou vládnoucí elity, proti všemu antiamerickému.

A jak probáhá vymývání mozků?- přes masmédia, ale pozor! Tato propaganda se objevuje už i v počítačových hrách- tak třeba slavná série Call of Duty, kde je tato propaganda zaměřena hlavně na děti.

SKuteční teroristé se nescházejí v šeru tmy a nekřičí "Alláh Akabar", než spáchají atentát, skuteční teroristé dnešního světa nosí saka za 5 000 dolarů a pracují na nejvyšších pozicích v bysnysu.

A nakonec jeden krásný citát od "nejlepšího prezidenta" USA v době, kdy začínala invaze do Iráku(mimochodem, za 11.Září může CIA, ne nějaký muslim z jeskyně):

Buď jste s námi a milujete svobodu, nebo jste proti nám.

G. Bush.
NO není to nádhera?

A co úplně na závěr?

No.929 599
TOPlist

Světlana Dankovičová-aneb profesionální lhářka

4. srpna 2012 v 23:03 | No.929 599 |  Video

No posuďte sami- auto s šoférem (nezávidím, ale tahle čubka neudělala nic pro lidskou společnost, ba naopak)- ultra konzervativní banka- dokonce uviděla zlodějského majitele, zlodějskou mrchu a 4 děti, kteřé se možná za své rodiče stydí, anebo jsou to další 4 zmrdi- údajně si málem(?) nejbohatší bankéři vydělávají bankovními poplatky ( :D ), a nepůjčují peníze na úrok, což mě pobavilo nejvíc......

škoda, že už neřekla ani slovo o FEDu, Pařížských a Londýnských bankách a o tom, jak nás tihle bankéřští zmrdi okrádají- zkrátka- profesionální lhář v akci. Bavte se!


No.929 599
TOPlist

Díl III.největší podvod lidstva- aneb jak se nás to celé týká?

1. srpna 2012 v 14:53 | No.929 599 |  Banky a jejich moc

Zkoušeli jste už někdy čokoládové Black Devils? Jestli ne, tak je doporučuji. Konečně mám net a tak můžeme pokračovat v "seriálu" největší podvod lidstva.

Může se vám zdát, že to o čem zde píši je vlastně snůžka nesmyslů odehrávající se pouze v USA a že na nás to ve své podstatě žádný vliv nemá. To ovšem není pravda, a stačí mít pár informací a kalkulačku.

Česká Národní Banka drží v devizových zásobách cirka 800 mld. korun v dolarech a Eurech. V momentě, kdy dolar a euro ztratí inflací dejme tomu 10%, my musíme tyto dolary a eura znovu nakoupit od Evropské Centrální Banky a od Americké Centální Banky, zkrátka je musíme doplnit. A tyhle nákupy, které každý rok musíme dělat, mají hodnotu cirka 40 mld. To vše samozřejmě platíme ze svých daní.

A jak jsem dospěl k číslu 40 mld. kč? Jednoduše, spočítal jsem si, že průměrná inflace Eura a Dolaru je asi 5%. No a jestliže držíme 800 mld. v Eurech a Dolarech, pak si musíme spočítat, kolik je těchto 5%. 1% z 800 mld. je 8 miliard a krát 5 je 40 miliard ročně.

Za těch 22 let jsme na tomhle ztratili stovky miliard, nevím již kolik přesně, jen vím, že to číslo se pohybovalo kolem 500-800 miliard korun.

Takže, proč to pořád tolerujeme?

Nevím, jestli jsem vám to už říkal či ne, ale Americká Federální Banka, která tiskne americké peníze je soukromá a tyto peníze pak prodává vládě na úrok. Takže každý dolar, který vpustí do oběhu jim něco vydělá..... To samé je z Eurem. Už vidíte tu spojitost?

Takže my, z našich daní, v době finanční krize platíme zlodějským bankéřům obrovské výpalné a lidi o tom nemají ani tušení. Politici toto tolerují napříč širokým politickým spektrem...

No.929 599
TOPlist