O co jde v Syrii?

26. srpna 2012 v 20:39 | No.929 599 |  NWO

Dnes jsem při brouzdání na netu narazil na zprávu, jenž obviňuje Assada ze zabití 183 lidí, které poté údajně pohřbila do masových hrobů na předměstí Damašku.

No... čistě teoreticky.... jsem president despota a mám 183 mrtvých těl. Vladnu v zemi, kde se nacházejí pouště- takže, kde těla ukryji? V poušti? Správně! Proč bych je ukrýval ve městě??

Jedná se o další ze zmanipulovaných zpráv od mainstreamových médií. Za poslední období jste si mohli všimnout, že nás podobně laděnými zprávami doslova bombardují každý den. Ale jsou tyto zprávy zcela objektivní? Rozhodně ne. Za celou dobu jsem si nevšiml, že by masmédia napsala cokoliv dobrého o Assadovi. Jedná se o typicky vykonstruovanou situaci typu- Zlý diktátor a hodní povstalci plus hodné NATO.
O to více mě překvapilo, že lidi jim už na tuhle pohádku neskáčí, stačí se podávat na tuto internetovou diskuzi:

http://www.novinky.cz/diskuse?id=289337&articleId=/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/277051-v-syrii-objevili-masove-hroby-se-stovkami-tel-z-hromadnych-poprav.html&sectionId=743

Dokonce jsem se dočet, že si povstalci stěžovali na to, že jim lid v dobytých městech nepomáhá... tak počkat... když je Assad tak neoblíbený a povstalci miláčci národa, jak je toto možné?

Dobře, teď víme, že je nám předkládána, jako obvykle, jakási vykonstuovaná realita. Je všeobecně známo, že rebely podporuje USA a že se v jejich satelitech na blízkém východě, Turecku a Libanonu cvičí placení žoldáci za účelem svrhnout Assada a že USA poskytuje "rebelům" nemalou finanční a materiální injekci. Ale proč má být Assad svržen?

Stačí se podívat na mapu severní afriky a blízkého východu. Libye a Egypt, dříve pod škatulkou Ruska a Číny se nyní přeměnili v kolonie USA. Izrael, Turecko, Libanon, Jordánsko a celý Arabský poloostrov s pomocí USA táhnou proti Iráku, Íránu a Sýrii, které mají vřelé vztahy právě z Ruskem a Čínou. Syrie musí být svržena jako první, protože právě ona by mohla ohrozit, v případě opravdové války Turecko a další státy, či dokonce samotný Izrael, který je vlastně USA o pár kilometrů dál. Mimochodem, věděli jste, že Izrael okupuje část Syrského území?
.
Takže- pokud se "rebelům" nepodaří svrhnout Assada, bude muset nastoupit USA se svojí armádou- a na to potřebují souhlas lidí- ten mohou od ovčanstva snadno získat pomocí takovýchto děsivých zpráv. Dělali to v Libyi a v Egyptě, ale teď jim to snad u lidí a ostatních mocností neprojde. Irák a Írán nejsou idioti, snaží se Assada zachránit, spekuluje se, že to samé dělá Rusko a Čína, ale pomůže to?

A nějaké další důvody pro svržení Assada? Asi jako u všech válek. Někdo musí postavit nové města, někdo zase zásobovat armádu... zkrátka- každá válka je dobrý byznys.No.929 599


PS: Prosím, nevíte někdo, jak chutnají Davidoff slimky? Díky.
PSS: Tímto článkem jsem rozhodně nechtěl říct, že Assad byl hodný strýček, jako třeba Kadáfí, jen mi připadá, že "rebelové" nejsou o nic lepší.. spíše jsou daleko, daleko horší.

.

TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawW WaclawW | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:48 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na otevrenamysl.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

2 WaclawS WaclawS | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 12:40 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama