Terorista

12. srpna 2012 v 18:54 | No.929 599 |  NWO

Zdravím, předem se omlouvám za mou absenci, ale byl jsem na Moravě a nemohl jsem napsat. V dnešním díle vám, jak jsem ZDE slíbil, rozkryji další obrovskou lež, která cloumá světem- jmenuje se terorista.

Denodeně o něm čteme a vidíme až strašidelné reportáže, slyšíme o něm v rádiu, ale kdo to vlastně je? Není to jen prázdný termín? Výmysl? Kořenem slova terorista je teror a ve slovníku je terorista definován takto:

"Odvozeně se slovo teror užívá v mnoha jazycích jako označení pro hrůzovládu vůbec, pro ovládání lidí čistým násilím a strachem. Později vzniklo i slovo terorista pro zločince, jehož hlavním cílem je šířit strach, a slovo terorismus pro nový společenský jev využívání rozptýleného a bezcílného násilí, které má rozvrátit společenský řád."

K tomu nezbývá dodat než: BULL SHIT.Skutečná definice by měla znít takto:

"Toto slovo bylo záměrně vytvořeno proto, aby se takto mohla nazývat jakákoli osoba, či organizace, která se rozhodne bojovat proti režimu."

A víte co je to Al-Kajda? Alkajda je název v počítačové databázi pro skupinu Mudžahedínů, podporovaných USA v 80-letech, kdy Rusko obsadilo Afgánistán.
Pierre-Henry Bunel, bývalý člen francouzké státní rozvětky řekl: Pravda je, že neexistuje žádná islámská armáda, nebo teroristická skupina pod názvem Al-Kajda a každý, alespoň trochu informovaný člen tajných složek o tom ví. Jediné co existuje je obrovská, ale obrovská mediální kampaň a stojí za ní USA.

A největší sranda je globální boj proti terorismu ve faktech:

V roce 2007 spolkl 162 miliard dolarů.
A oběti terorismu? 2000 lidí za rok z toho pouze 70 Američanů. Nebudu připomínat, že za většinu z nich stojí CIA.
A oběti arašídové alergie? 4000 lidí za rok. 2x více.
Srdeční choroby zabijí v USA ročně 450 000 lidí, ale na výzkum léků vyhradila vláda USA jen 3 miliardy dolarů.

A mýtus roste. Slovo Al-Kajda, nebo terorista se totiž oběvuje povině v každé mediální zprávě, ve které se pojednává o něčem, co je v rozpotu se zájmy USA. A víte, kolik se v USA sleduje lidí, kvůli podezření z "terorismu"? Přes 1 milion.
Tahle válka proti terorismu nemá nic společného s ochranou společnosti, ale s ochranou vládnoucí elity, proti všemu antiamerickému.

A jak probáhá vymývání mozků?- přes masmédia, ale pozor! Tato propaganda se objevuje už i v počítačových hrách- tak třeba slavná série Call of Duty, kde je tato propaganda zaměřena hlavně na děti.

SKuteční teroristé se nescházejí v šeru tmy a nekřičí "Alláh Akabar", než spáchají atentát, skuteční teroristé dnešního světa nosí saka za 5 000 dolarů a pracují na nejvyšších pozicích v bysnysu.

A nakonec jeden krásný citát od "nejlepšího prezidenta" USA v době, kdy začínala invaze do Iráku(mimochodem, za 11.Září může CIA, ne nějaký muslim z jeskyně):

Buď jste s námi a milujete svobodu, nebo jste proti nám.

G. Bush.
NO není to nádhera?

A co úplně na závěr?

No.929 599
TOPlist
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 12. srpna 2012 v 19:32 | Reagovat

Stačí se podívat na počet obětí terorismu, peníze vyhrazené na boj proti němu a oproti tomu kouknout na stejná čísla u úmrtí kvůli srdečním chorobám.. To je vážně jak hodně špatnej vtip! A to vymývání mozků je vážně hnus, začíná to už u těch počítačových her.. Člověk si to ani neuvědomí. A proto je dobré číst tvůj blog, kde se o tomhle všem lidi můžou dozvědět. :D

2 Laman Laman | 12. srpna 2012 v 21:05 | Reagovat

zajímavé, vypadá to, že terorismus zabije o dost méně lidí, než bych byl hádal. asi se to těžko vyčísluje, alternativní data ( http://www.theatlantic.com/international/archive/2012/06/americans-are-as-likely-to-be-killed-by-their-own-furniture-as-by-terrorism/258156/ ) říkají, že celosvětově mu loni padlo za oběť 13000 (podle odkazované zprávy NCC 12000) lidí, z toho 17 Američanů - takže Američan má stejnou šanci, že ho zabije pád jeho vlastní televize nebo nábytku

z her tě možná víc uspokojí Mirror's Edge :)

3 No.929 599 No.929 599 | Web | 12. srpna 2012 v 23:03 | Reagovat

[1]: díky, ono když tohle někde "naživo" řekneš, mají tě za kreténa, nestačíš jim to vysvětlit před tím než tě pošlou do prdele a taky nenosíš ty čísla v hlavě.... proto ten blog- naživo to neřekneš, ale tady můžeš vysvětlit celou problematiku.

[2]: Já používal záměrně starší data- konkrétně z roku 2007- to boj proti terorismu zuřil naplno a tenkrát Bush rozhodl o nasazení dalších 40 000 vojáků.

Data pocházejí z oficiálních zdrojů, konkrétně z centra boje proti globálnímu terorismu, či jak se to jmenuje...

Ke hrám.. Call of Duty mám rád, hraju ho, ale spousta lidí je neinformovaná..:)

Mimochodem, neznáme se z YT?

4 John Lemon John Lemon | Web | 12. srpna 2012 v 23:27 | Reagovat

Dobrý vědět, dík :)

5 John Lemon John Lemon | Web | 15. srpna 2012 v 13:28 | Reagovat

Ještě bych se chtěl zeptat: proč jsou k tomu Američané tak lhostejní? Vždyť o "jiné pravdě" 11. září ví dnes už snad celý svět, i před evidentní snahu to ututlat, ale nikde nevidím, že by to někomu nějak zvlášť vadilo nebo se dokonce pokusil s tím něco dělat.
Myslím, že kdyby se něco podobného stalo v Evropě, máme tu stávky, protesty, revoluci...

6 Willibald Brettschneider Willibald Brettschneider | 26. srpna 2012 v 13:51 | Reagovat

Terorista. Je ztrátou času zde rozebírat význam slova terorista. To každý zná. Teroristé byli odjakživa. Jen se jim jinak říkalo. Terorista je každý, kdo využívá svého vlivu a moci k prosazení svých zájmů za použití jakýchkoliv dostupných prostředků. Proto lze nazvat teroristou kohokoliv, kdo si prostřednictvím médií, zbraněmi, ekonomickými prostředky a v neposlední řadě zastrašováním, vynucuje uznání své autority. Prostřednictvím celosvětové mediální kampaně jest obyvatelstvem vnímán terorismus v podobě islámu. Opravdový terorismus má však jinou podobu. Opravdový terorismus jezdí v drahých luxusních autech, nosí to nejdražší oblečení, jí pouze vybraná jídla, bydlí v palácích nasáklých kamerovými systémy a zákony jsou pro něj jen prostředkem k terorizování a zastrašování obyvatelstva s jediným cílem, k zotročení.

7 Aňa Aňa | Web | 28. srpna 2012 v 20:07 | Reagovat

[1]: Jo, jo.
Zajímavé info. Ale ty prachy na boj proti terorismu by se daly využít miliónkrát líp...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama