Září 2012

Pravdivá reportáž o Syrii

28. září 2012 v 22:28 | No.929 599 |  Video

Toto je pravda o Syrii. Západní média nám vymývají hlavu, tak jsem si našel naopak Ruský "dokument" s překladem.

No.929 599
TOPlist

Dny NATO

27. září 2012 v 19:53 | No.929 599 |  NWO
Je to již 5. dní, co začaly dny NATO, přehlídka vojenské síly Severoatlantické Aliance, která má na svědomí statisíce životů. Média oslavují stroje, které zabíjejí nevinné civilisty tzv. "humanitním bombardováním". Divím se lidem, kteří chtějí něco takového vidět, já bych tam totiž nešel ani za nic. Nepřipadají mi fascinující šedivé stroje na zabíjení, ani kilometrové fronty.

Spíše mi příjde fascinující, že pokud byla za dob totality vojenská přehlídka Sovětů, každý nadával, ale dnes se děje úplně to samé, jenom jsme "okupování" jinou zemí, která si zde dělá své vlastní grandiozní přehlídky a vtlouká nám do hlavy svou sílu, ale každý pochvalně tleská. Tomu se říká propaganda, Geobels by záviděl.

Zajimalo by mě, kolik tato akce stála. Dočetl jsem se, že vstup je zdarma, takže to asi levnou záležitostí nebude. Co kdybychom za ty peníze postavili nemocnici, či školu v Africe, nebo je dali na jinou užitečnou věc? To ne, radši ať nám nad hlavou poletí pár bombardérů...

Závěrem mohu říct jenom to, že je to hnusná propagantistická akce, která stála obrovské množství finančních prostředků a pro lidskou společnost opět nepřinesla nic.

No.929 599


TOPlist

Loučím se

1. září 2012 v 10:18 | No.929 599
Zdravím,

Po dlouhém čekání na to, až mi IT oddělení blog.cz zprovozní nefunkční počítadlo, jsem se rozhodl, že se přesunu na jinou stránku. Konkrétně je to stránka otevrena-mysl.blog.cz. Pokud tedy chcete navštěvovat můj blog, prosím, změňte si moji stránku ve vašich oblíbených odkazech.

S pozdravem No.929 599.
TOPlist