Franz na hrad?

5. listopadu 2012 v 18:37 | No.929 599 |  Česká politická scéna
Blíží se první prezidentské volby a tak bych jako správný politický bloger měl napsat něco k tomuto tématu, respektive to bude můj názor na tyto volby.

Celkem se o hrad utká 10 osob a já bych k nim rád napsal svůj názor.


Proč bych ji nevolil? Není nestraník a je to europoslankyně.


Proč bych ho nevolil? Je členem ČSSD- není nestraník.


Proč bych ho nevolil? Financují ho soukromé firmy a podnikatelé.


Proč bych ho nevolil? Opět ho financují soukromé firmy.


Proč bych ho nevolil? Je to populista, ale jeho největší mínus je to, že je sám podnikatel.


Proč bych ji nevolil? Je to europoslankyně a navíc je členkou KDU-ČSL.


Nemá cenu se vyjadřovat, za mě NE.


Proč bych ho nevolil? Je členem ODS, nechce přiznat, kdo ho financuje.


Proč bych ho nevolil?To jste zapoměli, co tu dělal s Grossem?


Proč bych ho volil?

Má vystupování na úrovni, není členem žádníé strany a svoji kampaň si financuje sám a vede ji přes internet. Je nakloňen moderním technologiím a zároveň je vzděláný. Za svůj bodyart se nestydí a neustále ho obhajuje jako své vlastní soukromé rozhodnutí.

Spousta lidí říká, že by ho nikdy nevolila právě kvůli tetování, že bysme neměli dobrou reprezentaci. Naopak, ukázali bysme, že jsme zemí tolerantní. Nebo je snad lepší prezident, který "krade" pera?

Mě osobně se na něm líbí, že říká věci, které si myslí a není populistou, jako například Okamura. No, posuďte sami:
No.929 599

TOPlist
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 5. listopadu 2012 v 19:08 | Reagovat

Jo! Franz na hrad! Ale bojím se, že nevyhraje právě kvůli tetování, jelikož lidi jsou strašně povrchní.

2 Aňa Aňa | Web | 6. listopadu 2012 v 16:44 | Reagovat

[1]: Jasan Franz na hrad!
S tím tetováním na hlavě vypadá jak řádný skřítek. A myslím si že táta bude volit právě Franze. Jo co to ten Zeman udělal s tím Grossem o tom totiž nevím a jsem líná si to najít na netu. Napíšeš mi to teda prosím tě do komentů? Jo máš v článku dvě chyby. Jak tam píšeš o Franzovi tak máš chybu v žádné a správně se místo bysme píše bychom. K tomu Zemanovi si taky pamatuju jeden vtip: Ne prý jde Pepíček do obchodu že si koupí čokoládu.  V kapse má deset korun. Přijde do oddělení čokolády a zjistí že čokoláda stojí jedenáct korun. Jde teda domů a po cestě si zpívá: "Máme blbou vládu zdražili nám čokoládu." Potká ho Zeman a začne zpívat taky: "To je blbé děcko, zdražili jsme všecko." Jo kradem pera! Tak se to zpívá v českém stylu a doteď si z toho dělá srandu celý internet.

3 Nia Nia | Web | 11. listopadu 2012 v 14:50 | Reagovat

Velmi zajímavé téma na článek..
Jelikož přes týden bydlím ve velkém městě, tak v době, kdy si kandidáti sháněli hlasy, aby se mohli volby na prezidenta účastnit, jsem potkávala nejrůznější lidi, kteří právě těmto kandidátům sháněli podpisy. Na ulici mě oslovilo několik lidí, ale já jsem žádné petici nepodepsala. Pak jsem se dozvěděla, že právě pan Franz bude mít živě sezení v jednom klubu, začala jsem se o něj zajímat více. Našla jsem si jeho stránky a hledala informace o něm. Přišel mi jako velmi zajímavý kandidát. Je vidět, že to má v hlavě srovnané. Nedalo mi to a vytiskla jsem si petici pro jeho kandidaturu. Její podepsání jsem nabízela lidem ze svého okolí. Někteří věděli, o koho jde a souhlasili. Ovšem když jsem petici donesla do školy, všichni na mě koukali jako na blázna a jak jakože si to představuju. Když jsem spolužákům nedávno vyprávěla, kolik nakonec Franz získal podpisů, nechtěli tomu věřit..
Je pravda, že ho lidi nebudou chtít volit kvůli jeho tetování. V naší zemičce lidé raději koukají na zevnějšek a hodnotí člověka podle toho, jak vypadá, místo toho, aby si o něm zjistili více věcí a hodnotili ho jako celek a ne jen jeho vzhled..

4 rezava-bestie rezava-bestie | Web | 5. prosince 2012 v 22:20 | Reagovat

Jeho kampaně jsem si prvně všimla, když to byl ještě jeden velký fór. Ovšem když se rozhodl, že by do toho šel...
Měla jsem hroznou radost. Uznávám, že coby přívrženci body modifications se mi líbí i právě kvůli tetování. A pak jsem zjistila, že mi sedí i názorově... a že i kdybych chtěla volit jinak... neměla bych koho. Bývalí komunisté, starej prasák, Fishera raději komentovat nebudu, musela bych být hrozně sprostá... zbyl mi jen pan Franz. Ale co, zbyl, Bohům díky za něj! Volit už pár let můžu, zlanařila jsem pro něj i celou rodinu... :)

5 Benjamin Benjamin | Web | 21. prosince 2012 v 23:26 | Reagovat

Prezident je v této zemi jen loutka. Která jen podepíše zákon a jinak nic nedělá. Proč se zaobírat jaké má názory, když mu to stejně jako prezidentovi bude k ničemu.

A také podporuji jeho, ale když bude zvolený.. a 3/4 světa je stále konzervativní ... bude to s naší pověstí ještě horší než doposud.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama