EXTRA pro ERS. blog

1. prosince 2012 v 11:25 | No.929 599 |  Ostatní
Zdravím autory blogu ERS, ale i jiné návštěvníky mého blogu,

Tento článek bude směřován právě k blogu ERS, ačkoliv jsem chtěl psát o Vánocích, coby marketingovému podvodu a celkově o slevách a podobně. A proč? Dnes mi zakázali vkládat příspěvky. Důvod? Nevím, ale řekli jste mi toto-

No.929 599 až přestaneš to svinstvo hulit a napadat blog debilními kecy, ozvy se a odblokuju tě .Tec jsem se zachoval demokraticky, smazal jsem opakované příspěvky - tapetování není přípustné!!! Zachoval jsem se tak, jak to od roku 1989 v česku funguje..

(k tapetování- promiňte- ten příspěvek mi tam vlítl 2x sám a sám jsem ten druhý smazat nemohl. Můžu za to, když se mi lagne net? Tohle je jen záminka proč mě bloknout)

a pak taky toto:

No.929 599 můžeš napsat ty kecale, ale piš až nebudeš pod vlivem THC, cos dělal
17. listopadu 2012 ? Já ti řeknu, cos dělal HULIL!! A jednou si budeš mlátit tu vyhulenú hlavu o zeď a vyčítat si, a nadávat si, proč že já vyhulenec jsem nevzal své spolužáky a kamarády a netáhli jsme na Prahu a nedokázali změnit to co nás potkalo a víš co tě potká ? Nezaměstnanost, bída, cenzura a to jen proto, že sedíš na prdeli , hulíš a obvinuješ lidi z něčeho o čem nemáš ani páru.

(tady není co řešit:D )

Takže k tomu, co předcházelo mému zablokování. Na blogu ERS bylo pár článků, kde se například autor ptal- "Nebylo opravdu lépe za komárů?", načež jsem mu slušně a kultivovaně napsal komentář že ne, že určitě nebylo. "Diskutující" mi začali nadávat do zhulek a feťáků, nebo třeba, že kdyby zde byli komunisté, nikdy bych se nanarodil, protože by nedovolili mým rodičům splodit takového degena, ty komentáře k tomuto jsou myslím již smazány, takže si je nepřečtete.

Další článek byl o metanolové aféře, ten článek vyzněl tak, že metanolovou aféru udělal úmyslně stát. Možná to tak autor chtěl, možná ne- každopádně si diskuzi můžete přečíst tady(podotýkám, že komentáře kde mi nadávali jsou již bohužel smazané)- http://ers.blog.cz/1211/lide-umiraji-kvuli-pancovanemu-alkoholu-a-budou-umirat#komentare

Dále jsem se provinil tím, že jsem napsal komentář k k videu odpor nelze zakázat-(http://ers.blog.cz/1211/odpor-nelze-zakazat#komentare)- konkrétně vlastně jenom k tomu videu, kde byl zneužit Karel Kryl. Otázal jsem se, zda zde propagují extrémismus. Můj komentář je bohužel už smazaný. Poté mne zablokovali.

Teď bych vám chtěl, milí autoři něco říci- já vám tam nepsal jenom "hovna", já s vámi ve většině souhlasil! Viz. třeba článek o církevních restitucích nebo masmédiích. Ale tyhle komentáře už jste určitě taky radši smazali, co? Chcete demokracii, ale blokujete lidi jen proto, že s vámi v něčem nesouhlasí? To nedává logiku, ne?

Rád bych se vyjádřil k pár větám, které byly směřovány na mne.

No.929 599 můžeš napsat ty kecale, ale piš až nebudeš pod vlivem THC, cos dělal
17. listopadu 2012 ?

Ne, nehulil, já se učil na čtvrtletní práci z matematiky, ze které jsem nakonec dostal chválitebnou, tudíž za 2. Demonstrovat bych šel, ale jsem z Ostravy- myslíte že mě rodiče pustí??????

a víš co tě potká ? Nezaměstnanost, bída, cenzura a to jen proto, že sedíš na prdeli , hulíš a obvinuješ lidi z něčeho o čem nemáš ani páru.

Tak já vám něco povím- víte co dělají mí vrstevníci- sedí u kompu a hrají!!!! Já píši a vyjadřuji se ke společenským a politickým problémům, jsem aktivní!!! A co za to sklízím? nadávky! Nadáváte mi, že jsem 14 letý smrad co se nemá co starat do věcí, do kterých mi nic není. Nadáváte mi do fetek. Nemám tohleto za potřebí, mohl bych být jen další ovčan, ale nejsem a za to mě vy kritizujete. Děkuji za podporu:)

Blog ERS jsem měl vždy rád, ale tímhle jste mě vytočili doběla. Odblokovat nechci- proč bych chtěl? zase mne stejně zablokujete, takže o co jde? Radši budu zablokovaný, než vaše ovečka, které vám odkýve 100% vašeho blogu.

Dále vám chci říct autorům ERS, že vy se k tomuto článku vyjádřit můžete, u mne je KAŽDÝ názor vítaný!!! Jenom vás chci poprosit- vyjadřujte se slušně a nenadávejte mi, nebuďte vulgární. To je asi jediná podmínka. Děkuji.

A úplně na závěr? Nepíši tento článek proto, že bych vás chtěl pomluvit anebo poškodit, já ho píši, protože vás nemám jak jinak kontaktovat.


No.929 599

TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EARL EARL | Web | 1. prosince 2012 v 11:47 | Reagovat

Svoje období kdy jsem vyhulila denně gram už mám za sebou a k trávě se vracet nechci. Celý pokoj mi smrděl jako tráva a byla jsem u matky jasná. Piko aspoň nesmrdí a neboj se,takhle bych opravdu nedopadla

2 Satine Satine | Web | 1. prosince 2012 v 12:48 | Reagovat

No, někteří lidé prostě neumí přijmout jiný názor, než je ten jejich. A když už neví co by, začnou nadávat do zkuřek a fetek.. i když o tom taky hovno ví. A vůbec nejlepší je zablokovat komentáře, fakt že jo.. Na tohle je asi jediná rada - Kašli na ně. ;)

3 Satine Satine | Web | 1. prosince 2012 v 12:58 | Reagovat

Jo, já stejně bez blogu nevydržím, takže si asi nový založím. Určitě se ozvu. Jen ještě na vysvětlenou - komentáře u toho článku mám moderované a žádný zveřejňovat nebudu, aby si nějací lidé nenašli můj nový blog přes blogy, které tam napíší komentář, víš jak.. A díky, že máš rád můj blog, to potěší. :)

4 Jarette Jarette | 1. prosince 2012 v 21:56 | Reagovat

Jak hledam, tak hledam, na ers zadny prispevek od tebe ani nejake urazky od nich nevidim,  neprehanis to s tou marihuanou? Nemas jinou moznost.. pises... tak prestan hulit, hned na hlavnim blogu maji odkaz na email jako krava, tak se prober a neurazen lidi kterym nesahas ani po kotniky . A na demonstraci, jo do knajpy to jdes, ale v Ostrave byla taky manifestace, nepustili rodice? Ho ho, dalsi vymluva.. A urazet slusne lidi to ti rodicove dovoli? A hulit travu to se jich take ptas? LZES A JSI LHAR A KDO LZE, TEN I KRADE A KDO KRADE, TEN DOKAZE ZABIT !! TAK NELZI !!!

5 No.929 599 No.929 599 | Web | 2. prosince 2012 v 8:25 | Reagovat

[4]: Řekl jsem, že urážlivé komentáře jsou již smazané- pokud mi nevěříte, je to vaše věc, zřejmě jste nehledal/a dobře, protože mé komentáře tam pořád jsou. Nepřeháníte to s tím alkoholem?:DDD A nemluvte tady o věcech, o kterých nemáte ani páru. Děkuji. Málem bych zapomněl, skoro 30 pravopisných chyb- to je snad rekord na mém blogu:)

Do knajpy nechodím, jsem abstinent.

Lžu? Jak jste na to přišel/a? Navíc jste si právě jste si si podřezal/a větev, řekl/a jste, že do knajpy, to jo to jdu, ale jsem abstinent. Snad abych se začal bát, že někoho zavraždíte, nebo něco někomu ukradnete:)

Příště to chce větší klid a taky by bylo dobré, kdyby jste si něco přečetl/a o věcech o kterých mluvíte. Děkuji, s pozdravem No.929 599.

6 Honza Honza | Web | 2. prosince 2012 v 13:38 | Reagovat

No.929 599: Nejsi sám, kdo má problém s videem "Odpor nelze zakázat"... Jsem i takovou reakci na tvůj koment čekal... Samo video je OK... Až na tu hnědou pakáž RWU (a jejich uvedení tam je zneužitím myšlenky svobody a demokracie a Kryla)... S Ersem si toto budu muset taky vyříkat...

Jarette: Jsi dosti mimo... Komenetáře mohu potvrdit... A nechápu jak můžeš očekávat od nezletilého, aby se aktivně zůčastňoval demonstrací, které se týkají politiky... Na rozdíl od drtivé většiny jeho vrstevníků se však o toto zajímá (ostatní se zabývají jen blbostma) a mimo to mi v rámci akce "Nevolit nestačí" rozvěšoval letáky... Co děláš ty?

7 Jarette Jarette | Web | 4. prosince 2012 v 22:49 | Reagovat

Ty si naozaj nič nepochopil...

8 Mimozemštan Mimozemštan | 27. dubna 2014 v 16:00 | Reagovat

CENZŮRA...error 404 = terorismus...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama