Duben 2013

Končím

13. dubna 2013 v 10:42 | No.929 599
Zdravím,
Toto je poslední článek, který na tomto blogu napíši. Jistě jste si v poslední době všimli, že kvalita mých článků klesá a také nepíši tak často jako dřív. Je to tím, že jsem celkově znechucený a unavený neúspěchem. Myslel jsem si, že lidi budou mé články zajimat, že se budou na můj blog rádi vracet a místo toho mám po 10 měsících psaní v lepším případě 25 návštěv denně.
Věděl jsem, že pokud pojedu "blogový underground" nebudu nikdy nejúspěšnější bloger, ale myslím, že myšlenky, které tady prezentuji si zaslouží více pozornosti. Víte, ani tak mi nejde o mě a můj blog, ale spíše celkově o společnost ze které jsem znechucen. Lidi si radši přečtou hovadiny o lakování nehtů než myšlenku, která za něco stojí.

Nedávno jsem narazil na blog o modě, který ačkoliv jel pouze měsíc, měl k mé návštěvnosti hodně blízko a denní návštěvnost měl dokonce vyšší. Nemám už dále sílu psát, protože kromě hrstky lidí, kteří tu pravidelně chodí nemám komu bych (alespoň zčásti) své myšenky předal - a to byl také můj hlavní cíl - ukázat lidem zločinost tohoto systému a předat jim hodnotné myšlenky.

Loučím se tímto se svými čtenáři, bylo mi ctí psát pro takové lidi jako jste vy.

Není vyloučeno, že v budoucnu založím nějaký jiný blog, pokud byste měli zájem jej navštěvovat napiště mi, ať vím váš e-mail, kde bych vám případně poslal adresu.

No.929599@seznam.cz

Děkuji za vše, váš No.929 599.


TOPlist